close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej

   

 • WIZYTA W REFERACIE KONSULARNYM

 • SPRAWY WIZOWE

   

  Referat konsularny Ambasady RP w Erywaniu przyjmuje interesantów w sprawach wizowych od poniedziałku do piątku w godzinach 09:30 - 13:20  po uprzednim zarejestrowaniu wniosku wizowego i terminu wizyty w ambasadzie za pośrednictwem portalu e-Konsulat: http://www.e-konsulat.gov.pl/.

   

  W razie potrzeby złożenia kilku wniosków należy zadbać o zarejestrowanie każdej sprawy osobno. Dotyczy to również rejestrowania wizyt dla kilku osób.

   

  Jeśli w systemie nie pojawia się interesujący Państwa dzień, oznacza to, że tego dnia referat konsularny Ambasady RP w Erywaniu jest zamknięty lub dla danej usługi nie przyjmuje się w danym dniu interesantów albo nie ma wolnych miejsc.

   

  Po zarejestrowaniu się należy wydrukować wniosek wizowy (na czwartej stronie znajduje się potwierdzenie umówienia wizyty na wybrany przez Państwa dzień i wskazanie godziny).

   

  Paszporty wraz z decyzjami wizowymi wydawane są w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 16:00 do 16:30 po uprzednim kontakcie telefonicznym z wnioskodawcą wizowym.

   

   

  SPRAWY POZOSTAŁE


  W pozostałych sprawach (np. prawne, paszportowe, obywatelskie, Karta Polaka itd.) Ambasada RP w Erywaniu przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:00 do 17:00 po uprzednim umówieniu się telefonicznym lub mailowym (nie ma konieczności elektronicznej rejestracji terminu wizyty jak w przypadku spraw wizowych).

   

  Uprzednich zapisów nie wymagają sprawy z zakresu pomocy konsularnej, wypadki losowe, odbiór paszportów i innych dokumentów (odbiór odbywa się po uprzednim kontakcie telefonicznym ze strony urzędu, informującym o możliwości odbioru).

   

  Przy każdej wizycie w urzędzie konsularnym należy pamiętać o zabraniu ze sobą dokumentu tożsamości (paszport lub dowód osobisty).

   

   

  W razie pytań prosimy o kontakt przez telefon +374 10 54 24 97 lub e-mail erywan.amb.sekretariat@msz.gov.pl.

   

  Ze względu na zadania realizowane przez pracowników referatu prosimy o kierowanie zapytań drogą telefoniczną w dniach:

  - poniedziałek – piątek w godzinach 14:30 – 17:00
   

   

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: