close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej

   

 • AKTUALNOŚCI

 • 29 października 2018

  Mając na celu ożywienie więzi kulturalnych, a także wzmocnienie perspektywy współpracy kulturalnej pomiędzy Polską, a Armenią Ambasador RP w Armenii Paweł Cieplak zaprosił przedstawicieli świata kultury Armenii do dialogu kulturowego.

  Podczas spotkania, które odbyło się 16 października w rezydencji Ambasadora, Ambasador Cieplak przywitał gości i wyraził wdzięczność za dotychczasową współpracę, mając nadzieję na jej ciągłość. W swoim wystąpieniu polski ambasador podzielił się również z wynikami współpracy z gośćmi, szczególnie podkreślając:

   

  - Serdecznie dziękuję wszystkim Państwa, że przyjęliście nasze zaproszenie do wzięcia udziału w tym małym przyjęciu, dając mi możliwość wyrażenia mojej najgłębszej wdzięczności za naszą przeszłą i przyszłą współpracę. W moim osobistym odczuciu kultura jest najważniejszą wartością dla istot ludzkich, która wzmacnia więzi między różnymi aktorami społeczeństwa.

   

  To nieformalne spotkanie stało się okazją do interakcji z partnerami Ambasady, z którymi placówka współpracowała, kontynuuje współpracę, a także okazją do poznania nowych partnerów.

   

  Na spotkaniu byli obecni przedstawiciele świata kinematografii, muzyki, tańca, sztuki, telewizji i radia oraz wielu innych znanych osobistości w Armenii.

  DSC_0007
  DSC_0015
  DSC_0025
  DSC_0028
  DSC_0040

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: