close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej

   

 • AKTUALNOŚCI

 • 11 lipca 2017

  Fundacja Polonia informuje, że XX Jubileuszowa Światowa Konferencja Gospodarcza Polonii odbędzie się w dniach 15-16-17 września bieżącego roku w Warszawie.

  Celem organizowanych od wielu lat konferencji gospodarczych jest rozwijanie międzynarodowej współpracy gospodarczej osób polskiego pochodzenia oraz powiązań między krajami osiedlenia a Ojczyzną. Wiemy z doświadczenia, że stworzenie platform umożliwiających nawiązanie bezpośrednich kontaktów pomiędzy Polonią, a krajem owocuje co roku wieloma projektami ekonomicznymi.

   

  Uczestnikami konferencji są przedstawiciele wielu krajów świata, przedsiębiorcy polonijni i krajowi, przedstawiciele  władz naczelnych i samorządowych, znane postacie życia gospodarczego, reprezentanci  izb gospodarczych, przedsiębiorcy i managerowie firm w Polsce i za granicą, szefowie instytucji  finansowych, przedstawiciele świata nauki i kultury, przedstawiciele polskich placówek zagranicznych oraz reprezentanci wiodących mediów w Polsce i za granicą.


  Tematyka konferencji obejmuje wszystkie sfery  życia  gospodarczego nowoczesnych firm prowadzonych przez Polonię na całym świecie. Prezentacje  prowadzą  m.in. partnerzy konferencji, niezależni eksperci i konsultanci  oraz  przedstawiciele firm  uczestniczących.

   

  Więcej informacji o programie konferencji można znaleźć na stronie Fundacji Polonia.

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: