close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej

   

 • AKTUALNOŚCI

 • 3 lipca 2017

  1 lipca przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego oraz przedstawiciele branży przemysłowo-gospodarczej regionu podlaskiego złożyli roboczą wizytę do Armenii, gdzie do 4 lipca delegacja weźmie udział w szeregu spotkań i wizyt w miastach Masis, Gyumri i Erywań.

  Pierwszego dnia wizyty delegacja, pod przewodnictwem Wicemarszałka Województwa Podlaskiego Macieja Żywny oraz Prezydenta Miasta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego, spotkała się z burmistrzem miasta Masis Davidem Hambardzumyanem i zapoznała się z możliwościami inwestycyjnymi.

   

  Jak podaje Urząd Miasta Masis, przedstawiciele miasta zapoznali gości z historią miasta, z aktualną jego problematyką, a także zaprezentowali korzystne warunki położenia geograficznego dla dokonania inwestycji. Jednocześnie, strony dyskutowały o możliwościach podpisania porozumienia o partnerstwie pomiędzy miastami Masis i Białystok.

   

  W ramach wizyty zaplanowane są spotkania z burmistrzami miast Gyumri i Erywań, spotkania na szczeblu biznesowym, a także dyskusje z organizacjami pozarządowymi w ramach projektu Strong CSO’s.

  Masis 1
  Masis 2
  masis 3
  masis 4
  masis 5

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: